Prosta delovna mesta

Vabimo vas, da se pridružite mlademu, dinamičnemu in družbeno odgovornemu kolektivu enega vodilnih izobraževalnih centrov s področja informacijskih tehnologij v Sloveniji!

Trenutno razpisana redna in honorarna delovna mesta:

Tržnik v prodaji IT izobraževalnih storitev

Podjetje Housing v letu 2017 sklepa partnerstvo z največjim svetovnim proizvajalcem programske opreme, podjetjem SAP, na področju izobraževanj za njegove rešitve. Zaradi širitve obsega poslovanja in ponudbe, poleg obstoječih partnerstev z Microsoft, Red Hat, itd. potrebujemo ambiciozne, delovne in sposobne sodelavce, ki si želijo novih izzivov. Vsled temu v svoj kolektiv vabi sodelavca/ko za samostojno delo v oddelku trženja, z nazivom:

Tržnik

Njegove/njene glavne naloge bodo prodaja izobraževalnih storitev ter skrb za obstoječe in nove stranke, razvoj novih tržnih poti in pristopov ter neposredna prodaja storitev podjetjem in drugim organizacijam.

Od kandidata/ke pričakujemo samoiniciativnost, pro-aktivnost ter sposobnost samostojnega dela.

Opis dela:

  • aktivna prodaja in skrb za obstoječe stranke,
  • pridobivanje novih in skrb za obstoječe predavatelje,
  • organizacija izobraževanj,
  • sodelovanje s prodajnim timom.

Od kandidatov pričakujemo:

  • visoka strokovna ali univerzitetna izobrazba,
  • dobro znanje uporabe osebnega računalnika,
  • 2 leti ali več delovnih izkušenj v prodaji,
  • poznavanje sodobnih, spletnih prodajnih kanalov (FB, Twitter, ipd),
  • razvite pogajalske, komunikacijske in organizacijske sposobnosti,
  • kreativnost, pozitivna naravnanost, samoiniciativnost ter sposobnost za samostojno delo,
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • željeno je poznavanje računalništva in informatike.

Nudimo:

  • redno delovno razmerje s 3-mesečnim poskusnim delom,
  • preizkušen know-how ter podporo izkušenega tima,
  • možnost osebnega in profesionalnega razvoja,
  • okolje, ki omogoča doseganje ciljev in razvoj lastnih idej,
  • pošteno in stimulativno nagrajevanje.

Timsko naravnane, samozavestne in fleksibilne kandidate, ki ste se prepoznali v opisu delovnega mesta vabimo, da nam pošljete vašo ponudbo z življenjepisom in dokazili o izobrazbi, kompetencah na elektronski naslov gregor.jemec@housing.si. Za dodatne informacije lahko pokličete na 01 568 40 40. Nepopolnih vlog ne bomo obravnavali.

Predavatelj za področje programske skupine Microsoft Office ( M/Ž )

Podjetje Housing zaradi povečanega povpraševanja na području izobraževanju v svoj kolektiv vabi predavatelja / pedavateljico za podajo znanj na področju izobraževanj Microsoft Office.

Njegove/njene glavne naloge bodo podajanje znanj iz omenjenega področja, razvoj novih smeri v izobraževanju in integracija znanja v kolektiv. Nudimo odlične pogoje dela, možnost izobraževanja z različnih področij, ter možnost osebnega in profesionalnega razvoja.

Opis dela:

  • Podaja znanj za področje programske skupine Microsoft Office
  • Aktivno sodelovanje na izobraževalnih in konferenčnih dogodkih
  • Kreativno iskanje idej in razvoj novih izobraževanj in storitev na področju izobraževanja
  • Priprava izobraževalnih projektov
  • Vzdrževanje in aktualiziranje obstoječih izobraževalnih storitev

  • VI. ali višja stopnja izobrazbe (področje ekonomije, informatike, tehničnih fakultet),
  • Alternativno: absolventi ali študenti višjih letnikov ( ekonomija,rač. In info., naravoslovne fakultete )
  • dobro poznavanje računalništva in informatike
  • pedagoške sposobnosti
  • dobro razvite komunikacijske sposobnosti in delovne navade
  • kreativnost, željo po raziskovanju, pozitivno naravnanost, samoiniciativnost ter sposobnost za samostojno delo,
  • aktivno znanje angleškega jezika
  • osebna urejenost,
  • odgovornost in ambicioznost.

 Nudimo:

  • pogodbeno delovno razmerje ( avtorska pogodba ) oz. po dogovoru
  • Alternativno: delo preko študentske napotnice
  • preizkušen know-how ter podporo izkušenega tima sodelavcev,
  • možnost osebnega in profesionalnega razvoja
  • Dodatno izobraževanje na področju IT
  • dobro osnovno plačilo ter možnost stimulativnega nagrajevanja,
  • Urejeno delovno okolje z vrhunskimi pedagoškimi pripomočki

Kraj dela: Ljubljana ter drugi kraji po Sloveniji

Zainteresirane, ki ste se prepoznali v opisu delovnega mesta vljudno naprošamo, da nam pošljete svojo prošnjo z življenjepisom na elektronski naslov trzenje@housing.si oziroma na naslov Housing Co. d.o.o., Verovškova 55a, 1000 Ljubljana.

Zakaj bi svojo kariero gradili v podjetju Housing?

Zato, ker:

  • zaposlenim nudimo urejeno delovno okolje,
  • aktivno skrbimo za zaposlene,
  • imamo profesionalen odnos do sodelavcev in strank,
  • smo tim odgovornih posameznikov,
  • obstaja veliko prostora za razvoj ambicij in lastnega napredka,
  • imamo tradicijo - 25 let obstoja podjetja,
  • se ponašamo z odličnimi poslovnimi rezultati.

Za ambicij polne in uspehov željne posameznike je pri nas vedno prostor. Tudi če trenutna prosta delovna mesta morda konkretno ne odgovarjajo vašim zaposlitvenim ciljem, vas vabimo, da pošljete vaš življenjepis.

Naša spletna stran uporablja piškotke, ki se naložijo na vaš računalnik. Ali se za boljše delovanje strani strinjate z njihovo uporabo?

Več o uporabi piškotkov

Uporaba piškotkov na naši spletni strani

Pravna podlaga

Podlaga za obvestilo je spremenjeni Zakon o elektronskih komunikacijah (Uradni list št. 109/2012; v nadaljevanju ZEKom-1), ki je začel veljati v začetku leta 2013. Prinesel je nova pravila glede uporabe piškotkov in podobnih tehnologij za shranjevanje informacij ali dostop do informacij, shranjenih na računalniku ali mobilni napravi uporabnika.

Kaj so piškotki?

Piškotki so majhne datoteke, pomembne za delovanje spletnih strani, največkrat z namenom, da je uporabnikova izkušnja boljša.

Piškotek običajno vsebuje zaporedje črk in številk, ki se naloži na uporabnikov računalnik, ko ta obišče določeno spletno stran. Ob vsakem ponovnem obisku bo spletna stran pridobila podatek o naloženem piškotku in uporabnika prepoznala.

Poleg funkcije izboljšanja uporabniške izkušnje je njihov namen različen. Piškotki se lahko uporabljajo tudi za analizo vedenja ali prepoznavanje uporabnikov. Zato ločimo različne vrste piškotkov.

Vrste piškotkov, ki jih uporabljamo na tej spletni strani

Piškotki, ki jih uporabljamo na tej strani sledijo smernicam:

1. Nujno potrebni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo uporabo nujno potrebnih komponent za pravilno delovanje spletne strani. Brez teh piškotov servisi, ki jih želite uporabljati na tej spletni strani, ne bi delovali pravilno (npr. prijava, nakupni proces, ...).

2. Izkustveni piškotki

Tovrstni piškotki zbirajo podatke, kako se uporabniki vedejo na spletni strani z namenom izboljšanja izkustvene komponente spletne strani (npr. katere dele spletne strani obiskujejo najpogosteje). Ti piškotki ne zbirajo informacij, preko katerih bi lahko identificirali uporabnika.

3. Funkcionalni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo spletni strani, da si zapomni nekatere vaše nastavitve in izbire (npr. uporabniško ime, jezik, regijo) in zagotavlja napredne, personalizirane funkcije. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletni strani.

4. Oglasni ali ciljani piškotki

Tovrstne piškotke najpogosteje uporabljajo oglaševalska in družabna omrežja (tretje strani) z namenom, da vam prikažejo bolj ciljane oglase, omejujejo ponavljanje oglasov ali merijo učinkovitost oglaševalskih akcij. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletu.

Nadzor piškotkov

Za uporabo piškotkov se odločate sami. Piškotke lahko vedno odstranite in s tem odstranite vašo prepoznavnost na spletu. Prav tako večino brskalnikov lahko nastavite tako, da piškotkov ne shranjujejo.

Za informacije o možnostih posameznih brskalnikov predlagamo, da si ogledate nastavitve.

Upravljalec piškotkov

Housing Co. d.o.o.