Prosta delovna mesta

Vabimo vas, da se pridružite mlademu, dinamičnemu in družbeno odgovornemu kolektivu enega vodilnih zasebnih izobraževalnih centrov v Sloveniji, ki izvaja visokotehnološka IT izobraževanja in upravlja s portalom MojeZnanje.si

Trenutno razpisana redna in honorarna delovna mesta:

Tržnik v prodaji IT izobraževalnih storitev

Podjetje Housing zadnja leta beleži naglo rast, sklepa partnerstvo z vodilnimi svetovnimi proizvajalci programske opreme na področju izobraževanj za njihove rešitve. Zaradi širitve obsega poslovanja in ponudbe, poleg obstoječih partnerstev potrebujemo ambiciozne, delovne in sposobne sodelavce, ki si želijo novih izzivov. Vsled temu v svoj kolektiv vabi sodelavca/ko za samostojno delo v oddelku trženja, z nazivom:

Tržnik

Njegove/njene glavne naloge bodo prodaja izobraževalnih storitev ter skrb za obstoječe in nove stranke, razvoj novih tržnih poti in pristopov ter neposredna prodaja storitev podjetjem in drugim organizacijam.

Od kandidata/ke pričakujemo samoiniciativnost, pro-aktivnost ter sposobnost samostojnega dela.

Opis dela:

  • aktivna prodaja in skrb za obstoječe stranke,
  • pridobivanje novih in skrb za obstoječe predavatelje,
  • organizacija izobraževanj,
  • sodelovanje s prodajnim timom.

Od kandidatov pričakujemo:

  • visoka strokovna ali univerzitetna izobrazba,
  • dobro znanje uporabe osebnega računalnika,
  • 2 leti ali več delovnih izkušenj v prodaji,
  • poznavanje sodobnih, spletnih prodajnih kanalov (FB, Twitter, ipd),
  • razvite pogajalske, komunikacijske in organizacijske sposobnosti,
  • kreativnost, pozitivna naravnanost, samoiniciativnost ter sposobnost za samostojno delo,
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • željeno je poznavanje računalništva in informatike.

Nudimo:

  • redno delovno razmerje s 3-mesečnim poskusnim delom,
  • preizkušen know-how ter podporo izkušenega tima,
  • možnost osebnega in profesionalnega razvoja,
  • okolje, ki omogoča doseganje ciljev in razvoj lastnih idej,
  • pošteno in stimulativno nagrajevanje.

Timsko naravnane, samozavestne in fleksibilne kandidate, ki ste se prepoznali v opisu delovnega mesta vabimo, da nam pošljete vašo ponudbo z življenjepisom in dokazili o izobrazbi, kompetencah na elektronski naslov gregor.jemec@housing.si. Za dodatne informacije lahko pokličete na 01 568 40 40. Nepopolnih vlog ne bomo obravnavali.

Zakaj bi svojo kariero gradili v podjetju Housing?

  • zaposlenim nudimo urejeno delovno okolje,
  • aktivno skrbimo za zaposlene,
  • imamo profesionalen odnos do sodelavcev in strank,
  • smo tim odgovornih posameznikov,
  • obstaja veliko prostora za razvoj ambicij in lastnega napredka,
  • imamo tradicijo - 28 let obstoja podjetja,
  • se ponašamo z odličnimi poslovnimi rezultati.

Za ambicij polne in uspehov željne posameznike je pri nas vedno prostor. Tudi če trenutna prosta delovna mesta morda konkretno ne odgovarjajo vašim zaposlitvenim ciljem, vas vabimo, da pošljete vaš življenjepis.